Domov

CVIKY NA BRUCHO - CESTA K PLOCHÉMU BRUCHU


Na tomto webe nájdete

Cviky na brucho pre ženy aj mužov

cvik na brucho

Cviky na brucho s popisom, fotografiami aj s videom. Vysvetlenie ktoré brušné svaly sa daným cvikom posilňujú. Ako správne cvičiť, kedy a aké cviky použiť.

Ako schudnúť z brucha

ebook ako schudnúť z brucha

Unikátny ebook - komplexný návod na schudnutie z brucha. Stravovacie tipy, cviky na brucho, správne dýchanie, kardio tréning, strečing, rozcvička,tréningové plány.

Odborné články

viscerálny tuk

Odborné články na rôzne témy súvisiace s cvičením, chudnutím, posilňovaním celého tela, zdravým stravovaním. Nové poznatky o posilňovaní jednotlivých partií tela a o stravovaní.

Chudnutie

chudnutie z brucha

Návody ako schudnúť a tiež príbehy ľudí, ktorí schudli za pomoci trénerov z Realfit tímu.

Stravovacie tipy

zdravá strava

Ako sa stravovať pred tréningom a po tréningu. Čo jesť a čoho sa vyvarovať ak chceme schudnúť. 

Cvičenie doma

cvičenie doma

Ako cvičiť doma, aké cviky používať a aké náradie je vhodné zaradiť pri cvičení doma. Cviky s vlastnou váhou.

Posilňovanie brucha aj na našom youtube kanáli

Klikni

Novinky na blogu

Čiastočná hladovka a pôst – benefity a vlastné skúsenosti
Čiastočná hladovka je vec, na ktorej ja osobne fungujem v súčasnej dobe takmer nonstop. Je to preto, lebo som si[...]
Diastáza priamych brušných svalov
Môj prvý kontakt s diastázou nastal, keď za mnou prišla moja trénerka, ktorá pracuje najmä s mamičkami po pôrode.Tieto mamičky[...]
10 príbehov – fitness premeny žien aj mužov
Chcem sa s vami podeliť o 10 krátkych, ale silných príbehov na tému fitness premeny. Sú to moji klienti, ktorým cvičenie zmenilo[...]
VISCERÁLNY TUK (vnútorný brušný tuk)
Cieľom tohto článku je vysvetliť dôležitosť záujmu o viscerálny tuk. Tento tuk nie je vidieť a preto mu ľudia nevenujú[...]
4 CVIKY NA PRIAMY BRUŠNÝ SVAL [VIDEO]
Vo videu si pozrite 4 základné cviky na precvičenie priameho brušného svalu.Nájdete tam dva cviky zamerané viac na spodné brušné[...]
Radoslav Cabúk
autor ebooku
Ako schudnúť z brucha

O autorovi

Je expert na zdravé a dlhodobo udržateľné chudnutie. Pomáha ľuďom získať postavu po akej túžia. Počas svojho 7-ročného pôsobenia pomohol vyše 550 klientom. Len v priebehu posledných troch rokov (2014- 2016) pomohol spolu so svojím tímom trénerov (ktorých si sám vyškolil) 458 klientom. Z nich 188 malo cieľ schudnúť a spoločne schudli 1355 kg, takže spálili 12 195 kcal tuku..

V súčasnosti pomáha klientom dosiahnuť vytúžený progres úpravou stravy a tréningom, ktorý je prispôsobený ich aktuálnym potrebám a možnostiam.

Založil stránku fitness-recepty.com, kde pravidelne prináša inšpiráciu vo forme receptov a článkov ľuďom, ktorí sa zaujímajú o to, čo jedia a snažia sa zlepšiť svoje stravovacie návyky.

Jeho príbeh, ale hlavne príbeh jeho klientov, si môžete pozrieť na stránke www.realfit.sk. Nájdete tu množstvo životných príbehov ľudí, ktorým sa pod jeho vedením i vedením celého tímu podarilo schudnúť a posunúť svoj život vpred. Na tejto stránke si môžete pozrieť aj články a e-booky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ.

>