radoslav cabúk: komplexný návod ako schudnúť z brucha

Nová, prepracovaná verzia e-knihy s video návodmi na použitie :
  • Stravovacie tipy. 10 stravovacích tipov ako upraviť stravovanie tak, aby ste sa zbavili tuku a vaše vypracované brucho bolo naozaj viditeľné a nezakrývala ho masa tuku.
  • Tréningové plány.  Pre začiatočníkov aj pokročilých cvičencov. Podrobne vysvetlená technika s fotografiami a vysvetlením anatómie stredu tela.
  • Video návody. Technika všetkých cvikov, nácvik správneho dýchania, diagnostika diastázy a ďalšie bonusové videá.
  • Postup pri diastáze.  Ako postupovať pri diastáze, ktoré cviky cvičiť a aké nie. Tréningové plány pri diastáze.

Chcete pekné brucho? Získajte e-book hneď:

Jana Šimkovičová,

CEO & Founder Cvičte.sk

“Tento e-book je rozhodne kvalitné a užitočné čítanie, ktoré dokážem oceniť, keďže si potrpím na kvalitu. Nejde o žiadne lokálne chudnutie z brucha. V tejto publikácii nájdete všetky dôležité informácie týkajúce sa brušných svalov. Ako cvičiť, ako sa stravovať, konkrétne cviky, fotky, vysvetlenia a tipy ako žiť kvalitný a zdravý život. Rovnako hodnotné sú aj bonusy, ktoré celú tému perfektne dopĺňajú. Odporúčam všetkým, ktorých zaujíma ako dosiahnuť štíhle a vypracované brucho a ako si ho takým natrvalo udržať. Našla som tu mnoho tipov ako vylepšiť životosprávu a spevniť core (stred tela), čo je pre každého z nás veľmi dôležité. Autor Rado Cabúk odviedol profesionálnu prácu.”

V tomto e-booku sa dozviete:

ako si upraviť stravu

Podrobne popísané a vysvetlené stravovacie tipy vás naučia, ako sa zbaviť prebytočného tuku. No nielen to, budete sa cítiť menej unavení, budete plní energie a predovšetkým si posilníte imunitný systém a zdravie.

Ako chudnúť kardio tréningom

Pochopíte význam kardio tréningu pre spaľovanie tuku, ale aj pre posilnenie vášho srdca. Naučíte sa správne vykonávať rôzne druhy aeróbnych tréningov, zvyšovať si kondíciu a upevňovať srdcovo-cievny systém.

Ako posilniť stred tela

Zistíte, prečo je posilňovanie stredu tela také dôležité a ako to pomôže celému telu. Spevníte si svoje svalstvo a pomôžete telu fungovať bez bolestí. Vyformujete si svaly brucha k svojej a partnerovej spokojnosti.

ako chudnúť a cvičiť s diastázou

Získate návod na chudnutie a spevňovanie postavy aj keď máte diastázu. Naučíte sa, čo robiť, aby ste zlepšili svoju diastázu. Dostanete tiež presné tréningové plány, aby ste si svoj stav nezhoršili, ale zlepšili.

O autorovi: Radoslav Cabúk

Osobný tréner a výživový poradca. Špecializuje sa na zdravé a udržateľné chudnutie a zdravý životný štýl. Pomohol už stovkám ľudí schudnúť, posilniť svoju postavu a získať kondíciu. Je tiež autorom online kurzu Zmena je možná. O svojich skúsenostiach sa podelil s čitateľmi časopisov Forbes, Sme Žena, Fit štýl a ďalších. Vystupoval tiež v relácii Dámsky klub na STV1. Má svoju pravidelnú reláciu v SKY rádiu.

Čo hovoria ľudia

Jana Šimkovičová,

CEO & Founder Cvičte.sk

“Našla som tu mnoho tipov ako vylepšiť životosprávu a spevniť core (stred tela), čo je pre každého z nás veľmi dôležité. Autor Rado Cabúk odviedol profesionálnu prácu.”

speváčka Michaela Papp

Michaella Papp,

speváčka

“Jednoznačne odporúčam všetky cviky v ebooku na pekné ženské bruško. Sú účinne a efektné jednoznačne pri dodržiavaní tiež odporúčaných stravovacích návykov.  ”

Renáta Brozáková,

učiteľka v materskej škôlke

“Pre mňa výborná príručka pre tých, ktorí chcú urobiť zmenu v životnom štýle a chcú začať cvičiť. Super odporúčania na zlepšenie stravovacích návykov. ”

Vlado Baránek, zdravie z prírody

Vladimír Baránek,

Zdravie z prírody

““Chudnutie brucha trápi mnohých a tento ebook je jedinečný a veľmi užitočný pomocník pre každého, kto chce schudnúť a mať aj pekné brucho. ”

Ako schudnúť z brucha - ebook

Aktualizovaný e-book s video návodmi pre vaše ploché brucho

Chcete schudnúť a mať pekné pevné brucho?

Ebook Ako schudnúť z brucha spolu s video špeciálom vám za smiešnu cenu poskytne všetky dôležité informácie, aby sa váš sen stal skutočnosťou.

Na čo ešte čakáte? Získajte e-book hneď teraz

© 2024 Online marketing, s.r.o.. Všetky práva vyhradené.

>