Komplexný návod Ako schudnúť z brucha a mať postavu snov

Potrebujete schudnúť a nedarí sa vám to?

  • Trápi vás veľké brucho a bojíte sa chorôb spojených s vysokým vnútro brušným tukom?
  • Máte už dosť rôznych diét a nekonečného striedania priberania a chudnutia?
  • Potrebujete presný návod ako sa stravovať, čo jesť a čo nie, aké cviky cvičiť a kedy, aby ste mali ploché brucho a zbavili sa nadváhy?
Potrebujem schudnúť

Potrebujem schudnúť

Osobný tréner a výživový poradca

Ahoj, volám sa Rado a som osobný fitness tréner a výživový poradca. Pomáham svojim klientom schudnúť a dosiahnuť vytúženú postavu.

logá partnerov s ktorými Rado spolupracoval

Ploché brucho bez nadbytočného tuku

Začneme častou otázkou, či sa dá schudnúť iba z brucha. Nedá sa schudnúť iba z brucha. Ja viem, že táto pravda znie kruto, ale je to tak. Jediná možnosť, ako schudnúť iba z brucha, je liposukcia. Dobrá správa ale je, že sa dá schudnúť aj z brucha.

V každom prípade sa chudne z celého tela. Podľa typu postavy schudnete z brucha skôr alebo trochu neskôr. Ak ste žena a máte postavu typu hruška (úzky pás a široké boky), najprv schudnete z vrchnej časti tela, teda aj na bruchu, a potom aj zo stehien a zadku.

Ak ste žena s postavou jablko (chudé ruky, nohy a „veľké“brucho), to isté platí aj pre väčšinu mužov, chudnete najprv z rúk a nôh, až potom z brucha. To znamená, že typ jablko chudne z brucha priebežne, ale najviac až na konci. Naopak, pokiaľ ide o ukladanie tukov, najprv sa im tuk ukladá na bruchu a až potom na rukách a nohách. U hrušiek sa prioritne ukladá tuk na zadku a stehnách.

Ako sa teda dá schudnúť z brucha? Z brucha, ako aj z celého tela, schudnete jedine vtedy, ak skombinujete správne stravovanie spolu so zvýšeným kalorickým výdajom (silový tréning + kardio). Rovnica príjem mínus výdaj musí byť záporná. To znamená, že musíte spáliť viac kalórií ako prijmete. Samozrejme, je to trošku komplikovanejšie, a nie sú kalórie ako kalórie, ale viac sa o tom dozviete v našom e-booku.

Pokračujeme ďalšou otázkou, ktorú mi často kladú moji známi: „Poradíš mi dobrý cvik na brucho? Potrebujem z neho schudnúť.“

Cvičením brucha z brucha neschudnete

Ja viem, ďalšia krutá skutočnosť. To ale neznamená, že teraz máte prestať cvičiť brucho. Cvičením brucha z neho neschudnete, ale posilníte brušné svaly, v lepšom prípade spevníte celý stred tela (core).

Môžete určité percentá tuku zhodiť tým, že budete danú svalovú partiu precvičovať, ale nebude to nič výrazne, nikdy sa nestane, aby žena či muž s veľkým bruchom z neho schudli vďaka posilňovaniu brušných svalov.

Je ale veľmi dôležité pracovať na svojom strede tela.

Dôležitou vecou je, že svoje ploché bruško, alebo kocky na ňom neuvidíte, pokiaľ neznížite percento tuku. U mužov na hranicu 10 – 12 % a menej, u žien sa toto percento tuku pohybuje okolo 15 %.

To, či budete alebo nebudete mať kocky na bruchu, závisí aj od toho, koľko svalovej hmoty máte a ako máte rozvinuté brušné svaly. Takže je dôležité cvičiť a rozvíjať ich.

Štíhle ploché bruško aj bez návštevy fitness centra ak na to nemáte čas

Môžete mať štíhle pekné brucho a nemusíte chodiť do fitness centra. Pokiaľ nemáte čas chodiť do fitka, alebo nechcete, aby vás niekto videl cvičiť, aj doma môžete zlepšiť svoje brucho. Stačí poznať niekoľko tipov, ako upraviť stravu  a mať návod ako precvičovať a posilňovať brucho a celý stred tela. Na to nepotrebujete činky, stačí karimatka a trocha priestoru.

Kocky na bruchu versus silný stred tela

Kocky na bruchu, six pack resp. povrchové brušné svaly sú viac-menej estetickou stránkou. To, či ich bude vidieť, závisí najmä od množstva podkožného tuku a tiež od toho, ako sú rozvinuté.

Ak aj dosiahnete svoj cieľ a budete mať pekné kocky na bruchu, neznamená to, že máte silný stred tela (core). Práve od vášho stredu tela závisí, či ste zdraví, bez bolesti krížov, či úniku moču a či dokážete vykonávať bežné činnosti, ako aj športové aktivity naplno, správne a s dobrými výsledkami.

Prioritne sa snažte o pevný a silný stred tela, nie o kocky na bruchu. Pretože ak budete mať stred tela stabilný a silný, budete mať aj kocky na bruchu (ak sa zbavíte nadbytočného tuku), ale hlavne nebudete mať zdravotné problémy, práve naopak, budete v bežnom živote aj v športe dosahovať oveľa lepšie výsledky.

Hlavné princípy dosiahnutia úspechu pri chudnutí z brucha

Ako sme si už povedali, nedá sa schudnúť iba z brucha. Pri chudnutí chudne celé telo, ale správnymi postupmi môžeme pomôcť aj bruchu.

Úprava stravy

smoothie

Správna úprava stravy je najdôležitejším predpokladom schudnutia aj z brucha.

Správny kardio tréning

kardio tréning

Kardio tréningom urýchlite spaľovanie tukov a pomôžete svojmu srdcu.

Správne cvičenie

cvičenie

Správnym cvičením si posilníte stred tela a zväčšíte svaly na bruchu.

Získajte KOMPLEXNÝ NÁVOD na ploché brucho

e-book: AKO SCHUDNÚŤ Z BRUCHA

Nadišiel čas, aby ste prestali skúšať rôzne diéty a získali komplexný návod, ako mať štíhle pekné brucho a ak chcete aj s kockami.

Obsah tohto e-booku vychádza z praktických skúseností s vyše 900 klientmi počas uplynulých 8 rokov. Len v priebehu rokov 2014 - 2018 sme pomohli 816 klientom. Z nich 355 malo za cieľ schudnúť a dokopy schudli 2017 kg, takže v priemere schudol každý 6 kg tuku.

  1.  Stravovacie tipy: získate 10 tipov na úpravu stravy s vysvetlením, prečo ich používať. Taktiež, čo nie je vhodné jesť a prečo.
  2.  Cviky na brucho: 15 podrobne popísaných cvikov s fotografiami jednotlivých fáz cviku. Cviky sú rozdelené podľa svalov, ktoré posilňujú.
  3. Tréningové plány: rozpísané tréningové plány samostatne podľa stavu vašej kondície - pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pokročilých.
  4. Video návody techniky cvikov: podrobne vysvetlená správna technika všetkých cvikov a správneho dýchania. Pridané sú rôzne bonusové videá.

A mnoho ďalších rád a postupov pre zlepšenie vášho brucha, ale aj zdravia. Napríklad: kardio tréning, správne dýchanie, anatómia stredu tela, rozohriatie, rozcvička...

Čo hovoria ľudia o e-booku

John Doe UI/UX Designer

“Jednoznačne odporúčam všetky tieto cviky na pekné ženské bruško.”

"Každý jeden z týchto cvikov poznám veľmi dobre. Sú účinne a efektné jednoznačne pri dodržiavaní tiež stravovacích návykov. S týmto priznávam mávam problém aj ja.

Plank je absolútne výborný cvik tiež na spevnenie celej vrchnej časti tela. Ja osobne keď nevládzem a mávam kŕče, ktorých sa neviem na 100 % zbaviť, dám si plank. Týmto cvikom som sa naučila celkom slušne držať vrchnú časť tela v rovnováhe, aj keď vždy je čo zdokonaľovať.

Samozrejme cviky je treba prestriedať, neupnúť sa len na jeden z cvikov.

Jednoznačne odporúčam všetky tieto cviky na pekné ženské bruško. No netreba zabúdať na to čo papáme."

Michaella Papp
speváčka

“Cvičenie s Rado Cabúkom je presne to, čo som potreboval.”

"Myslím si, že všetci by sme chceli mať kocky na bruchu, no nie je to také jednoduché.
Nie je to len o cvičení, ale aj o strave.
A práve ta strava u mňa ešte stále nie je taká, akú by som potreboval. Ale každopádne som si určil cieľ a pôjdem pevne za ním. A s Realfitom to bude určite hračka."

Rastislav Papp
podnikateľ
John Doe UI/UX Designer
John Doe UI/UX Designer

“Jedinečný návod na schudnutie z brucha.”

"Som bývalý atlét a zdravej výžive sa venujem mnoho rokov.
Ak mám byť úprimný, nenašiel som na Slovensku a v Česku podobne komplexný návod na chudnutie z brucha a posilnenie dôležitého stredu tela.

Ak chcete chudnúť doma a mať presný postup ako to robiť, jednoznačne odporúčam tento Radov e-book.

Z pohľadu zdravej stravy mám na niektoré odporúčania trochu iný názor, ale ako ja hovorím, nenájdete dvoch odborníkov na zdravú stravu, ktorí sa na 100 % zhodnú."

Vladimír Baránek
Zdravie z prírody

Tajomstvo chudnutia z brucha je na dosah

Ak chcete naozaj schudnúť a zbaviť sa tak prebytočného tuku, teraz je čas ísť do akcie. Kliknite dole na tlačítko a získate ukážku e-booku a video návodov ZDARMA.

Teraz je tá najsprávnejšia doba. Pridajte sa k vyše 900 spokojným klientom, ktorí schudli, alebo si zlepšili postavu pod našim vedením.

Kliknite na tlačítko a vydajte sa na cestu ku štíhlemu bruchu bez tuku.

Ako schudnúť z brucha - ebook
garancia vrátenia peňazí

100% garancia vrátenia peňazí

Dávam vám 100% garanciu vrátenia peňazí. Pokiaľ v priebehu 30 dní od kúpy ebooku zistíte, že ebook nesplnil vaše očakávania, napíšete mi a ja vám vrátim peniaze. Nemusíte sa báť, že dáte peniaze za niečo, čo vám nepomôže.

Rado Cabúk, podpis

osbný tréner a výživový poradca
Radoslav Cabúk
osobný tréner a výživový poradca

O autorovi

Je expert na zdravé a dlhodobo udržateľné chudnutie. Pomáha ľuďom získať postavu po akej túžia. Počas svojho 8-ročného pôsobenia pomohol vyše 900 klientom. Len v priebehu posledných rokov (2014- 2018) pomohol spolu so svojím tímom trénerov (ktorých si sám vyškolil) 820 klientom. Z nich 335 malo cieľ schudnúť a spoločne schudli 2017 kg, takže spálili v priemere 6 kg tuku.

V súčasnosti pomáha klientom dosiahnuť vytúžený progres úpravou stravy a tréningom, ktorý je prispôsobený ich aktuálnym potrebám a možnostiam.

Založil stránku fitness-recepty.com, kde pravidelne prináša inšpiráciu vo forme receptov a článkov ľuďom, ktorí sa zaujímajú o to, čo jedia a snažia sa zlepšiť svoje stravovacie návyky.

Jeho príbeh, ale hlavne príbehy jeho klientov, si môžete pozrieť na stránke www.realfit.sk. Nájdete tu množstvo životných príbehov ľudí, ktorým sa pod jeho vedením i vedením celého tímu podarilo schudnúť a posunúť svoj život vpred. Na tejto stránke si môžete pozrieť aj články a e-booky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ.

logá partnerov s ktorými Rado spolupracoval
garancia vrátenia peňazí

100% garancia vrátenia peňazí

Dávam vám 100% garanciu vrátenia peňazí. Pokiaľ v priebehu 30 dní od kúpy ebooku zistíte, že ebook nesplnil vaše očakávania, napíšete mi a ja vám vrátim peniaze. Nemusíte sa báť, že dáte peniaze za niečo, čo vám nepomôže.

Rado Cabúk, podpis

P.S.:: Ak chcete naozaj schudnúť a mať ploché brucho, nepremárnite túto príležitosť. Tak komplexný návod na trhu nenájdete a za tak málo peňazí sa nikde nenaučíte, čo robiť, aby ste schudli a mali postavu svojich snov.

Kliknite na link nižšie a využite túto jedinečnú príležitosť získať ukážku e-booku aj s video návodmi ZDARMA.

Áno, chcem už konečne schudnúť!


>