Komplexný návod Ako schudnúť z brucha a mať postavu snov

Špeciálna neverejná cena
použite zľavový kód "zlava20"

03
Dni
10
Hodiny
05
Minúty
54
Sekundy
  • Trápi vás veľké brucho a bojíte sa chorôb spojených s vysokým vnútro brušným tukom?
  • Máte už dosť rôznych diét a nekonečného striedania priberania a chudnutia?
  • Potrebujete presný návod ako sa stravovať, čo jesť a čo nie, aké cviky cvičiť a kedy, aby ste mali ploché brucho a zbavili sa nadváhy?
chcem ploché brucho

Potrebujem schudnúť

Ahoj volám sa Rado a som osobný fitness tréner a výživový poradca. Pomáham svojim klientom schudnúť a dosiahnuť vytúženú postavu.

Osobný tréner a výživový poradca

Ploché brucho bez nadbytočného tuku

Začneme častou otázkou, či sa dá schudnúť iba z brucha. Nedá sa schudnúť iba z brucha. Ja viem, že táto pravda znie kruto, ale je to tak. Jediná možnosť, ako schudnúť iba z brucha, je liposukcia. Dobrá správa ale je, že sa dá schudnúť aj z brucha.

V každom prípade sa chudne z celého tela. Podľa typu postavy schudnete z brucha skôr alebo trochu neskôr. Ak ste žena a máte postavu typu hruška (úzky pás a široké boky), najprv schudnete z vrchnej časti tela, teda aj na bruchu, a potom aj zo stehien a zadku.

Ak ste žena s postavou jablko (chudé ruky, nohy a „veľké“brucho), to isté platí aj pre väčšinu mužov, chudnete najprv z rúk a nôh, až potom z brucha. To znamená, že typ jablko chudne z brucha priebežne, ale najviac až na konci. Naopak, pokiaľ ide o ukladanie tukov, najprv sa im tuk ukladá na bruchu a až potom na rukách a nohách. U hrušiek sa prioritne ukladá tuk na zadku a stehnách.

Ako sa teda dá schudnúť z brucha? Z brucha, ako aj z celého tela, schudnete jedine vtedy, ak skombinujete správne stravovanie spolu so zvýšeným kalorickým výdajom (silový tréning + kardio). Rovnica príjem mínus výdaj musí byť záporná. To znamená, že musíte spáliť viac kalórií ako prijmete. Samozrejme, je to trošku komplikovanejšie, a nie sú kalórie ako kalórie, ale viac sa o tom dozviete v ebooku Ako schudúť z brucha.

Pokračujeme ďalšou otázkou, ktorú mi často kladú moji známi: „Poradíš mi dobrý cvik na brucho? Potrebujem z neho schudnúť.“

Cvičením brucha z brucha neschudnete

Ja viem, ďalšia krutá skutočnosť. To ale neznamená, že teraz máte prestať cvičiť brucho. Cvičením brucha z neho neschudnete, ale posilníte brušné svaly, v lepšom prípade spevníte celý stred tela (core).

Môžete určité percentá tuku zhodiť tým, že budete danú svalovú partiu precvičovať, ale nebude to nič výrazne, nikdy sa nestane, aby žena či muž s veľkým bruchom z neho schudli vďaka posilňovaniu brušných svalov.

Je ale veľmi dôležité pracovať na svojom strede tela.

Dôležitou vecou je, že svoje ploché bruško, alebo kocky na ňom neuvidíte, pokiaľ neznížite percento tuku. U mužov na hranicu 10 – 12 % a menej, u žien sa toto percento tuku pohybuje okolo 15 %.

To, či budete alebo nebudete mať kocky na bruchu, závisí aj od toho, koľko svalovej hmoty máte a ako máte rozvinuté brušné svaly. Takže je dôležité cvičiť a rozvíjať ich.

Štíhle ploché bruško aj bez návštevy fitness centra ak na to nemáte čas

Môžete mať štíhle pekné brucho a nemusíte chodiť do fitness centra. Pokiaľ nemáte čas chodiť do fitka, alebo nechcete, aby vás niekto videl cvičiť, aj doma môžete zlepšiť svoje brucho. Stačí poznať niekoľko tipov, ako upraviť stravu  a mať návod ako precvičovať a posilňovať brucho a celý stred tela. Na to nepotrebujete činky, stačí karimatka a trocha priestoru.

Kocky na bruchu versus silný stred tela

Kocky na bruchu, six pack resp. povrchové brušné svaly sú viac-menej estetickou stránkou. To, či ich bude vidieť, závisí najmä od množstva podkožného tuku a tiež od toho, ako sú rozvinuté.

Ak aj dosiahnete svoj cieľ a budete mať pekné kocky na bruchu, neznamená to, že máte silný stred tela (core). Práve od vášho stredu tela závisí, či ste zdraví, bez bolesti krížov, či úniku moču a či dokážete vykonávať bežné činnosti, ako aj športové aktivity naplno, správne a s dobrými výsledkami.

Prioritne sa snažte o pevný a silný stred tela, nie o kocky na bruchu. Pretože ak budete mať stred tela stabilný a silný, budete mať aj kocky na bruchu (ak sa zbavíte nadbytočného tuku), ale hlavne nebudete mať zdravotné problémy, práve naopak, budete v bežnom živote aj v športe dosahovať oveľa lepšie výsledky.

Hlavné princípy dosiahnutia úspechu pri chudnutí z brucha

Ak chcete vedieť ako schudnúť z brucha, potrebujete vedieť hlavne zásady chudnutia. Ako sme si už povedali, nedá sa schudnúť iba z brucha. Pri chudnutí chudne celé telo, ale správnymi postupmi môžeme pomôcť aj bruchu.

Úprava stravy

smoothie

Správna úprava stravy je najdôležitejším predpokladom schudnutia aj z brucha.

Správny kardio tréning

kardio tréning

Kardio tréningom urýchlite spaľovanie tukov a pomôžete svojmu srdcu.

Správne cvičenie

cvičenie

Správnym cvičením si posilníte stred tela a zväčšíte svaly na bruchu.

Získajte KOMPLEXNÝ NÁVOD na ploché brucho

ebook: AKO SCHUDNÚŤ Z BRUCHA

Nadišiel čas, aby ste prestali skúšať rôzne diéty a získali komplexný návod, ako mať štíhle pekné brucho a ak chcete aj s kockami.

Obsah tohto ebooku vychádza z praktických skúseností s vyše 550 klientmi počas uplynulých 7 rokov. Len v priebehu rokov 2014 - 2016 sme pomohli 458 klientom. Z nich 188 malo za cieľ schudnúť a dokopy schudli 1355 kg, takže spálili 12 195 kcal tuku.

  1.  Stravovacie tipy: získate 10 tipov na úpravu stravy s vysvetlením, prečo ich používať. Taktiež, čo nie je vhodné jesť a prečo.
  2.  Cviky na brucho: 15 podrobne popísaných cvikov s fotografiami jednotlivých fáz cviku. Cviky sú rozdelené podľa svalov, ktoré posilňujú.
  3. Tréningové plány: rozpísané tréningové plány samostatne podľa stavu vašej kondície - pre začiatočníkov, mierne pokročilých aj pokročilých.

A mnoho ďalších rád a postupov pre zlepšenie vášho brucha, ale aj zdravia. Napríklad: kardio tréning, správne dýchanie, anatómia stredu tela, rozohriatie, rozcvička...

Štandardná cena 29 €

teraz 9 €

Enter your text here...

Čo hovoria ľudia o ebooku

John Doe UI/UX Designer

“Jednoznačne odporúčam všetky tieto cviky na pekné ženské bruško.”

“Každý jeden z týchto cvikov poznám veľmi dobre. Sú účinne a efektné jednoznačne pri dodržiavaní tiež stravovacích návykov. S týmto priznávam mávam problém aj ja.


Plank je absolútne výborný cvik tiež na spevnenie celej vrchnej časti tela. Ja osobne keď nevládzem a mávam kŕče, ktorých sa neviem na 100% zbaviť, dám si plank. Týmto cvikom som sa naučila celkom slušne držať vrchnú časť tela v rovnováhe, aj keď vždy je čo zdokonaľovať.

Samozrejme cviky je treba prestriedať, neupnúť sa len na jeden z cvikov.


Jednoznačne odporúčam všetky tieto cviky na pekné ženské bruško. No netreba zabúdať na to čo papáme."

Michaella Papp
speváčka

“Cvičenie s Rado Cabúkom je presne to, čo som potreboval.”

“Myslím si, že všetci by sme chceli mať kocky na bruchu, no nie je to také jednoduché. Nie je to len o cvičení, ale aj o strave. A práve ta strava u mňa ešte stále nieje taká, akú by som potreboval. Ale každopádne som si určil cieľ a pôjdem pevne za ním. A s Realfitom to bude určite hračka.

Rastislav Papp
podnikateľ
John Doe UI/UX Designer
John Doe UI/UX Designer

“Jedinečný návod na schudnutie z brucha”

“Som bývalý atlét a zdravej výžive sa venujem mnoho rokov.

Ak mám byť úprimný, nenašiel som na Slovensku a v Česku podobne komplexný návod ako schudnúť z brucha a taktiež posilniť si dôležitý stred tela.

Ak chcete chudnúť doma a mať presný postup ako to robiť, jednoznačne odporúčam tento Radov ebook.”

Z pohľadu zdravej stravy mám na niektoré odporúčania trochu iný názor, ale ako ja hovorím, nenájdete dvoch odborníkov na zdravú stravu, ktorí sa na 100% zhodnú.”

Vladimír Baránek
Zdravie z prírody

Tajomstvo ako schudnúť z brucha je na dosah

Ak chcete naozaj schudnúť a zbaviť sa tak prebytočného tuku, teraz je čas ísť do akcie. Kliknite dole na tlačítko a kúpte si teraz komplexný návod na chudnutie z brucha.

Teraz je tá najsprávnejšia doba. Pridajte sa k vyše 550 spokojným klientom, ktorí schudli, alebo si zlepšili postavu pod našim vedením.

Kliknite na tlačítko a vydajte sa na cestu ku štíhlemu bruchu bez tuku.

Ako schudnúť z brucha - ebook

použi kód "zlava20"

garancia vrátenia peňazí

100% garancia vrátenia peňazí

Dávam vám 100% garanciu vrátenia peňazí. Pokiaľ v priebehu 30 dní od kúpy ebooku zistíte, že ebook nesplnil vaše očakávania, napíšete mi a ja vám vrátim peniaze. Nemusíte sa báť, že dáte peniaze za niečo, čo vám nepomôže.

Rado Cabúk, podpis

osbný tréner a výživový poradca
Radoslav Cabúk
tvorca  ebooku
Ako schudnúť z brucha

O autorovi

Je expert na zdravé a dlhodobo udržateľné chudnutie. Pomáha ľuďom získať postavu po akej túžia. Počas svojho 7-ročného pôsobenia pomohol vyše 550 klientom. Len v priebehu posledných troch rokov (2014- 2016) pomohol spolu so svojím tímom trénerov (ktorých si sám vyškolil) 458 klientom. Z nich 188 malo cieľ schudnúť a spoločne schudli 1355 kg, takže spálili 12 195 kcal tuku..

V súčasnosti pomáha klientom dosiahnuť vytúžený progres úpravou stravy a tréningom,ktorý je prispôsobený ich aktuálnym potrebám a možnostiam.

Založil stránku fitness-recepty.com, kde pravidelne prináša inšpiráciu vo forme receptov a článkov ľuďom, ktorí sa zaujímajú o to, čo jedia a snažia sa zlepšiť svoje stravovacie návyky.

Jeho príbeh, ale hlavne príbeh jeho klientov, si môžete pozrieť na stránke www.realfit.sk. Nájdete tu množstvo životných príbehov ľudí, ktorým sa pod jeho vedením i vedením celého tímu podarilo schudnúť a posunúť svoj život vpred. Na tejto stránke si môžete pozrieť aj články a e-booky, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ.

K ebooku získate ešte dva bonusy ZDARMA

strečing bonusový ebook
Ako uvoľniť svaly pomocou Strečingu

Pre zabezpečenie pružnosti svalov a tiež ako prevencia pred zranením sa strečing používa pred a po tréningu. Získate návod, ako správne robiť strečing.

+

ebook cviky na spodný chrbát
Cviky na spodný chrbát 

Aby ste mohli komplexne precvičovať celý stred tela, ako bonus dostávate tiež cviky na zadnú časť stredu tela. 

ebook ako schudnúť z brucha
garancia vrátenia peňazí

100% garancia vrátenia peňazí

Dávam vám 100% garanciu vrátenia peňazí. Pokiaľ v priebehu 30 dní od kúpy ebooku zistíte, že ebook nesplnil vaše očakávania, napíšete mi a ja vám vrátim peniaze. Nemusíte sa báť, že dáte peniaze za niečo, čo vám nepomôže.

Rado Cabúk, podpis

P.S.:: Ak chcete naozaj schudnúť a mať ploché brucho, nepremárnite túto príležitosť. Za obmedzenú dobu sa ebook predáva za špeciálnu uvádzaciu cenu. Tak komplexný návod na trhu nenájdete a za tak málo peňazí sa nikde nenaučíte, čo robiť, aby ste schudli a mali postavu svojich snov.

Kliknite na link nižšie a využite túto jedinečnú príležitosť získať ebook aj s bonusmi ZDARMA navyše..

Áno, chcem už konečne schudnúť!


>